O Lenie – przeczytaj proszę

Oto Lena, mała dziewczynka, która urodziła się z wadą wrodzoną nóg, Tibal Hemimelia, brakiem kości piszczelowych. Wadą, która przytrafia się raz na milion urodzeń. Dziś ma trzy lata i czeka na kolejną operację. Nie odbędzie się ona, jeśli rodzice nie zbiorą wymaganej sumy pieniędzy. Lenie można pomóc na kilka sposobów. Po pierwsze – zbierając plastikowe nakrętki po artykułach spożywczych (np. nakrętki od butelek po napojach, słoikach po różnych kremach czy kawie) oraz środkach chemicznych (np. butelkach po płynach do płukania, do naczyń czy tubkach po paście do zębów). Jednym zdaniem wszystkie plastikowe elementy posiadajace oznaczenia PP, PE, LDPE,HDPE. Wszystkie plastikowe nakrętki zostaną wysłane do firmy, która zajmuje się recyklingiem, a pieniądze z ich sprzedaży zasilą konto fundacji, która zbiera na leczenie Leny. Adres, gdzie można je wysłać, podam, jeśli znajdą się chetni do pomocy przy zbieraniu.

Drugi sposób, to przesłania dotacji bezpośrednio za pomocą poniższych stron:

https://www.gofundme.com/lena-cholewa

https://www.siepomaga.pl/lenacholewa

Można z nich dowiedzieć się więcej o historii Leny. Warto przeczytać całą historię Leny, by zobaczyć jaka wspaniała i dzielna jest z niej mała dama. Albo obejżeć filmy umieszczone TUTAJ.

Trzeci sposób, to wysłanie smsa na poniższy numer.

A czwarty, to przekazanie 1% podatku. W formularzu PIT należy wpisać KRS 0000382243 oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “176 pomoc dla Leny Cholewy”.

Wielkie dzięki za przyłączenie się do akcji i udostępnianie jej dalej!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s